05324219471 Bahçelievler Caddesi Namzet Sokak No: 3/C Dükkan Sancaktepe/istanbul

Kurumsal

Günümüz yapı teknolojilerinde çok önemli bir yer tutan havalandırma kanalları, inşa edilen yapılara kattığı değerle büyük önem taşır. Çevreye duyarlı, kaliteyi ön plana alan yaklaşımları benimsemiş ve üretimin her aşamasında buna uygun prosesleri geliştirmiş olan Torlak Havalandırma Sistemleri, üstün projeler tamamlayarak havalandırma sistemleri konusunda kendini kanıtlamıştır. 
 

Üretimini yaptığımız ürünler çevre normlarına uygun olarak mühendislerimizce projelendirilerek en kaliteli ve en ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Firmamız uzun yılların verdiği deneyim ve ilkeli çalışmasıyla klima-havalandırma sektöründe her geçen gün zirveye doğru sizlerinde güven ve desteğiyle yol almaktadır.
 

Bilimin, teknolojinin ve yeniliklerin yakından takipçisi olan firmamız kaliteli imalat ve itinalı montajıyla sizlerin her zaman tercihi olmaya ve sizlere hizmet vermeye devam edecektir.
 

Misyonumuz

Faaliyete başladığımız günden bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak,

Sektörel yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak,

Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak,

Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.
 

Vizyonumuz

Havalandırma sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek,

Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak,

Memnuniyeti temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak,

Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır.


 
 

torlakhavalandirma.com

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun

Kaydol